МЕЦЕНАТ НАУКИ І ОСВІТИ

Положення

Зміївського наукового краєзнавчого товариства

«Про почесне звання “Меценат науки і освіти Зміївщини”»

 

  1. Почесне звання «Меценат науки і освіти Зміївщини» встановлюється задля підтвердження та пошани заслуг найбільш видатних учених, суспільних, політичних, релігійних діячів та підприємців, які сприяли та сприяють зміцненню матеріально-технічної бази Зміївського наукового краєзнавчого товариства (далі за текстом – ЗНКТ).
  2. На почесне звання «Меценат науки і освіти Зміївщини» можуть бути номіновані: учені, суспільні, політичні, релігійні діячі та підприємці, котрі внесли на рахунок ЗНКТ одноразово значну суму грошей, або придбали для ЗНКТ коштовну техніку, або повністю профінансували видання монографії чи «Вісника ЗНКТ».
  3. Номінанти на почесне звання «Меценат науки і освіти Зміївщини» можуть бути висунуті: президентом ЗНКТ; Ученою радою ЗНКТ; відділеннями ЗНКТ.
  4. Почесне звання «Меценат науки і освіти Зміївщини» надається рішенням Ученої ради за результатами відкритого голосування простою більшістю голосів. За умов рівності голосів, вирішальним є голос президента.
  5. Диплом «Меценат науки і освіти Зміївщини» та посвідчення вручаються під час урочистого засідання Ученої ради або на сесії Загальних зборів ЗНКТ.
  6. Фотопортрет Мецената науки і освіти Зміївщини розміщується на офіційному сайті і в головній будівлі ЗНКТ.