МЕДАЛЬ ІМЕНІ ГЕОРГІЯ ГЕОРГІЙОВИЧА ЄРЬОМІНА

Положення

Зміївського наукового краєзнавчого товариства

«Про медаль імені Георгія Георгійовича Єрьоміна»

(затверджене рішенням Ученої ради 23 квітня 2015 року)

 

1. На знак вшанування та винагороди за велику самовіддану працю на ниві вивчення географії та геології Зміївського краю, а також викладання цих дисциплін Ученою радою Зміївського наукового краєзнавчого товариства встановлюється медаль імені Георгія Георгійовича Єрьоміна.

2. Медаллю імені Георгія Георгійовича Єрьоміна можуть бути нагороджені:

2.1. дійсні члени Зміївського наукового краєзнавчого товариства;

2.2. магістранти географічних (геолого-географічних) факультетів, що відмінно захистили магістерські роботи, тематично чи територіально присвячені Зміївському краю;

2.3. краєзнавці-аматори, які не є членами Зміївського наукового краєзнавчого товариства.

3. Рішення про нагородження медаллю імені Георгія Георгійовича Єрьоміна приймається Ученою радою Зміївського наукового краєзнавчого товариства.

4. Право висування кандидатур на нагородження належить:

4.1. Ученій раді Зміївського наукового краєзнавчого товариства;

4.2. президенту Зміївського наукового краєзнавчого товариства;

4.3. відділенню природничих наук Зміївського наукового краєзнавчого товариства;

4.4. державним та громадським академіям наук;

4.5. вищим навчальним закладам Харківської області;

4.6. середнім навчальним закладам Зміївського, Первомайського, Чугуївського, Балаклійського районів Харківської області.

5. До медалі додається посвідчення. Ескіз посвідчення та медалі, а також розмір компенсаційного внеску за виготовлення медалі встановлюється рішенням Ученої ради Зміївського наукового краєзнавчого товариства.

6. Нагородження медаллю імені Георгія Георгійовича Єрьоміна можливе лише один раз.

7. Організація, яка висунула кандидатуру на нагородження оплачує компенсаційний внесок за виготовлення медалі та посвідчення.

 

Медаль імені Георгія Георгійовича Єрьоміна зареєстрована, закріплена та захищена як інтелектуальна власність громадської організації «Зміївське наукове краєзнавче товариство» 3 квітня 2016 року о 09:04:28 універсальною системою реєстрації наукової і творчої інформації й захисту авторських прав та інтелектуальної власності «Science-Register» (reg № 304947158).