Головна » Склад Товариства » Дійсні члени

Максютов Андрій Олексійович
Максютов Андрій Олексійович

Народився 12 грудня 1983 року

У 2006 році закінчив Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини й отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Біологія і географія». У 2007 році закінчив Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини й отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка та методика середньої освіти, Географія» та здобув кваліфікацію магістра педагогічної освіти, викладача географії. У 2014 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук на тему «Патріотичне виховання майбутніх учителів географії в процесі пошукової туристсько-краєзнавчої роботи».

Доцент кафедри географії та методики її навчання, Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, дійсний член Українського Географічного Товариства, Української асоціації дослідників освіти (УАДО), співробітник наукової теми кафедри «Ландшафти України та методичні аспекти їх вивчення студентською молоддю».

Є автором близько 100 публікацій, серед яких 4 монографії, з них 63 наукових та 33 навчально-методичного характеру, у тому числі наукові праці, опубліковані у вітчизняних і міжнародних рецензованих фахових виданнях, 1 публікація у періодичних виданнях, які включені до наукометричних баз Scopus або Web of Science.

Профілі дослідника
Академія Гугл Науковці України Academia.edu publons.com

Сфера наукових інтересів: організація тренінгів, наукових, методичних семінарів і науково-практичних конференцій, в тому числі міжнародних, проведення круглих столів та науково-методичних, практичних семінарів, організація волонтерської діяльності серед студентів, організація туристсько-краєзнавчої діяльності, проведення та організація національно-патріотичних заходів, керівництво та організація проходження студентами фахової практики, проведення експрес-курсів підготовки до ЗНО для учнів загальноосвітніх шкіл та курсів підвищення кваліфікації для викладачів-географів.

Контакти: andriy.maksyutov@udpu.edu.ua

Інші члени цього відділення
Категорія членства: Дійсні члени | Сторінку створено: 2020-09-08 | Переглядів: 69
Науково-дослідне (територіальне) відділення: природничих наук